Recyklohraní

Naše škola se zapojila do projektu recyklohraní.
Sbíráme staré baterie a tonery.

Sběrné boxy najdete u šaten.

Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2017

Celý obrázek si můžete zobrazit ZDE

Přírodovědná soutěž v poznávání rostlin 2. 5. 2017

Sběrové akce

Od září 2016 do března 2017 naši žáci získali za sběr papíru celkem 21 000 korun. Již předem bylo oznámeno, že tyto finanční prostředky budou použity na zlepšení zájmových oblastí našich žáků.

Deset tisíc korun bylo využito na nákup nových florbalových branek a na dvoje brankářské florbalové kalhoty.

Tisíc korun bylo vloženo do keramické dílny na nákup barev ENGOBY.

Protože chceme u našich žáků zvýšit zájem i o manuální činnosti, rozhodli jsme se věnovat dalších deset tisíc na vybavení školní dílny. Od září 2017 bude v dílnách probíhat výuka pracovních činností s cílem zvýšit manuální dovednosti našich žáků.

Mgr. Hana Špinková

Přírodovědecká soutěž

Dne 9. března 2017 se uskutečnilo školní kolo přírodovědné soutěže v poznávání živočichů. Své znalosti si prověřilo 98 žáků prvního stupně a 57 žáků z druhého. Nejlepší soutěžící budou školu reprezentovat v regionálním kole na ZŠ Karla IV. v Novém Bydžově.

Kategorie 1. až 2. třídy             Kategorie 3. až 5. třídy

Sběr papíru, Den Země 24. 4. 2015

Dne 24. 4. 2015 se v rámci Dne Země uskutečnil sběr papíru ve Smidarech a přilehlých obcích. Žáci 2. stupně vybírali papír s opravdu velkým pracovním nasazením. Tato akce nám umožnila vybrat příspěvek 6300 Kč na pořízení interaktivní tabule. Děkujeme žákům ZŠ Smidary a všem občanům za podporu.