Ve čtvrtek 14. 12. jsme prožili krásný den. V šesté třídě jsme se již na počátku prosince rozhodli zahřát u srdíček děti, kteří nemají to štěstí trávit Vánoce ve svých rodinách – děti z dětského domova v Nechanicích. Rozjeli jsme akci Daruj dárek, zahřej u srdíčka. Informovali jsme i ostatní třídy a byli jsme překvapeni, kolik dalších žáků se k nám připojilo. A tak jsme balili a balili a balili. Dohodli jsme se s ředitelkou domova, paní Kratěnovou, a vánočním autobusem jsme vyrazili do Nechanic. Při pohledu na naši třídu jsem měla pocit, že ta srdíčka se zahřála i u mých žáků. Jak vše dopadlo, si můžete prohlédnout na následujících fotografiích. Chci touto cestou poděkovat i vám všem, rodičům, kteří jste se akce zúčastnili.